chcielibyśmy poinformować, że 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać RODO tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
RODO ujednolica przepisy dotyczące ochrony danych osobowych w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego i precyzuje zasady informowania o warunkach przetwarzania takich danych przez firmy.

W związku z powyższym informujemy, iż na naszej stronie internetowej dokonane zostały odpowiednie zmiany dotyczące Polityki prywatności i procedur w celu dostosowania do nowych przepisów oraz w celu zapewnienia odpowiedniej i należytej ochrony Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z aktualną Polityką prywatności.

Ochrona Państwa prywatności, w tym danych osobowych, jest dla nas jednym z najważniejszych priorytetów.

Rozumiem

Aktualności

Podsumowanie ćwierćfinałów DLM

05.12.2018 Autor: Anna Głombek

Zakończyła się faza ćwierćfinałów w Dolnośląskiej Lidze Młodziczek. Dwie z trzech drużyn zagrają o mistrzostwo Dolnego Śląska.

Młodziczki #VolleyWrocław I

Rundę zasadniczą Dolnośląskiej Ligi Młodziczek, podopieczne Anety Walasek przeszły jak burza. W całej tej fazie rozgrywek, siatkarki #VolleyWrocław I straciły tylko dwa sety (z MMKS-em Kłodzko i MKS-em Chełmiec Wodociągi Wałbrzych). Wymienione spotkania młode zawodniczki wygrały 2:1, a pozostałe cztery – 2:0.

Wynik, który może robić wrażenie, to na pewno rezultat po meczu wrocławianek z zespołem z Brzegu Dolnego. Wtedy Volejki pokonały rywalki w drugiej partii 25:5.

#VolleyWrocław I wyszedł więc z grupy A z kompletem punktów.

W ćwierćfinałowej grupie H Volejki radziły sobie jeszcze lepiej, niż wcześniej. W rozegranych trzech turniejach, siatkarki Anety Walasek nie straciły ani jednego seta. Na zakończenie ćwierćfinałów perfekcyjnie rozegrały spotkanie z drużyną KS AZS AWF II SMS Junior Wrocław (25:5, 25:7).

Półfinał młodziczki #VolleyWrocław I zagrają w grupie N. Ich rywalkami będą zawodniczki UKPS-u I Lubin, KS Milicz i KS Olimpii Jawor.

Wszystkie te zespoły przegrywały po dwa mecze we wcześniejszej rundzie rozgrywek; KS Milicz dwukrotnie uległ młodziczkom #VolleyWrocław III.

Volejki Anety Walasek od początku tego sezonu nie przegrały ani jednego spotkania i to właśnie one będą faworytkami grupy N, w której zmagania rozpoczną domowym turniejem 6 stycznia.

Młodziczki #VolleyWrocław III

Równie dobrze radziły sobie młodziczki Krzysztofa Janczaka. #VolleyWrocław III bez straty seta zakończył zmagania w grupie B rundy zasadniczej DLM. Partię kończącą zmagania w tej fazie rozgrywek, wrocławianki wygrały z zespołem Smilebus UKS „Wieża” Radków 25:4.

Dobra passa siatkarek #VolleyWrocław III utrzymywała się też przez całą fazę ćwierćfinałową w grupie I. Tam również nie dały sobie urwać ani jednego seta.

Podopieczne Krzysztofa Janczaka mecze półfinałowe rozgrywać będą w grupie O. Zmierzą się z zespołami MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych, Smilebus UKS „Wieża” Radków i KS AZS AWF I SMS Junior Wrocław.

Podobnie jak ich koleżanki z drużyny Anety Walasek, siatkarki #VolleyWrocław III również są w półfinałowych zmaganiach jedyną drużyną w grupie bez porażki na koncie. One także rozpoczną dalszą rywalizację 6 stycznia.

Młodziczki Anety Walasek i Krzysztofa Janaczaka powalczą więc o możliwość gry o Mistrzostwo Dolnego Śląska.

Młodziczki #VolleyWrocław II

Nieco gorzej wypadły zawodniczki #VolleyWrocław II. W nieudanej rundzie zasadniczej DLM, siatkarki Zbigniewa Barańskiego wygrały jeden mecz z zespołem UKS-u Koral Wrocław 2:1 (25:27, 25:17, 15:13).

W ćwierćfinałowych starciach w grupie Ł nie miały już sobie równych i pokonały wszystkie przeciwniczki bez straty seta. Dwukrotnie wrocławianki wygrywały w setach z UKS-em Gminą Miękinia aż 25:2.

9 grudnia turniejem w Świdnicy #VolleyWrocław II rozpocznie grę w fazie półfinałowej. W grupie Q Volejki rywalizować będą z MKS-em Polonią Świdnica, UKPS-em II Lubin i MKS-em MOS Wrocław.

Słabsza dyspozycja na początku sezonu zadecydowała o tym, że podopieczne Zbigniewa Barańskiego będą mogły w przyszłości walczyć o 13. miejsce w Dolnośląskiej Lidze Młodziczek.