chcielibyśmy poinformować, że 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać RODO tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
RODO ujednolica przepisy dotyczące ochrony danych osobowych w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego i precyzuje zasady informowania o warunkach przetwarzania takich danych przez firmy.

W związku z powyższym informujemy, iż na naszej stronie internetowej dokonane zostały odpowiednie zmiany dotyczące Polityki prywatności i procedur w celu dostosowania do nowych przepisów oraz w celu zapewnienia odpowiedniej i należytej ochrony Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z aktualną Polityką prywatności.

Ochrona Państwa prywatności, w tym danych osobowych, jest dla nas jednym z najważniejszych priorytetów.

Rozumiem

Aktualności

Twierdza w Legionowie zdobyta!

08.12.2018

Przyszło przełamanie! #VolleyWrocław wygrał swój drugi mecz w obecnym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Ty razem - po pięciosetowym spotkaniu - udało się pokonać DPD Legionovię Legionowo.

Pierwszy set rozegrany został pod wyraźne dyktando przyjezdnych. #VolleyWrocław nieźle serwował, co tak naprawdę ustawiało całą rywalizację. Gospodynie w prawdzie próbowały doprowadzić do przełamania w tej partii, ale ostatecznie w końcówce ponownie górą były wrocławianki.

Czego nie udało się zrobić legionowiankom w pierwszej partii – udało się w kolejnych dwóch partiach. Podopieczne trenera Olenderka niczego nie robiły sobie z przewag wypracowanych przez przyjezdnie. Mozolnie odrabiały straty, a w końcówkach setów wykorzystywały niemoc siatkarek ze stolicy Dolnego Śląska.

W czwartym secie wrocławianki znów rzuciły wszystkie siły, by doprowadzić do tie-breaka. Tym razem wypracowaną przewagę udał się doprowadzić do końca seta. W tie-breaku również dominowały przyjezdne. Kiedy wydawało się, że jest już po meczu – gospodynie obroniły cztery piłki meczowej. Sytuacja znów stała się nerwowa, jednak więcej zimnej krwi zachowały siatkarki #VolleyWrocław, które wygrały całe spotkanie.

Świetne w meczu pokazała się wrocławska atakująca – Aleksandra Rasińska. Siatkarka była liderką drużyny z Wrocławia – zdobyła 21 punktów, w tym 14 atakiem, 6 blokiem i posłała asa serwisowego na stronę rywalek.

Najbliższy mecz wrocławianki rozegrają już w środę. Do Orbity przyjedzie Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz. Spotkanie zaplanowano na 18:00.