chcielibyśmy poinformować, że 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać RODO tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
RODO ujednolica przepisy dotyczące ochrony danych osobowych w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego i precyzuje zasady informowania o warunkach przetwarzania takich danych przez firmy.

W związku z powyższym informujemy, iż na naszej stronie internetowej dokonane zostały odpowiednie zmiany dotyczące Polityki prywatności i procedur w celu dostosowania do nowych przepisów oraz w celu zapewnienia odpowiedniej i należytej ochrony Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z aktualną Polityką prywatności.

Ochrona Państwa prywatności, w tym danych osobowych, jest dla nas jednym z najważniejszych priorytetów.

Rozumiem

Aktualności

Młodzież grała - podsumowanie weekendu 5-6 stycznia

07.01.2019 Autor: Aleksandra Mielczarek

Pierwszy weekend w nowym roku przyniósł kibicom wiele radości, gdyż prawie wszystkie młodzieżowe drużyny wygrały swoje spotkania. Wyjątkiem jest II Liga Kobiet, w której Vollejki nadal nie mogą przełamać pasma porażek.

II Liga Kobiet

Drugoligowy zespół #VolleyWrocław niestety notuje na koncie kolejną porażkę. Sobotni rywal – KS Olimpia Jawor – okazał się być zbyt silny i Vollejki nie dały rady nawiązać z nim walki, przegrywając w trzech setach. Wrocławianki mają 6  i plasują się na 11. miejscu w tabeli.

Impel #VolleyWrocław - KS Olimpia Jawor 0:3 (22:25, 17:25, 21:25)

Dolnośląska Liga Juniorek

Wrocławskie juniorki fenomenalnie rozpoczęły nowy rok. W niespełna godzinę pokonały MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:0. Po gorszej dyspozycji z przedświątecznego meczu przeciwko UKS-owi Lubań nie było nawet śladu. Młode wrocławianki pokazały przede wszystkim fantastyczną grę w polu serwisowym. Po 12 kolejkach #VolleyWrocław prowadzi w tabeli DLJ z dorobkiem 33 punktów na koncie.

#VolleyWrocław - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:0 (25:9, 25:12, 25:14)

Dolnośląska Liga Kadetek

Kadetki również zmierzyły się w ten weekend z drużyną z Wałbrzycha i, podobnie jak ich starsze koleżanki, wygrały bez straty seta. Przewaga wrocławianek była ogromna, o czym świadczą wyniki meczu (partie wygrane kolejno do 12, 17 i 9). Vollejki z liczbą 20 punktów znajdują się na drugim miejscu DLK tuż za innym wrocławskim zespołem - AZS-em AWF Junior Wrocław.

#VolleyWrocław - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:0 (25:12, 25:17, 25:9)

Dolnośląska Liga Młodziczek

Po długiej przerwie młodziczki w końcu powróciły do gry. Niedzielny domowy turniej podopiecznych trener Anety Walasek w grupie N zdecydowanie można zaliczyć do udanych. Młodziczki I wygrały obydwa mecze 2:0 i na ten moment zajmują drugie miejsce w grupie. Prowadzący UKPS Lubin jednak za tydzień odpoczywa od gry, więc lider może się zmienić.

#VolleyWrocław I – UKPS I Lubin 2:0 (25:17, 25:15)
KS Milicz - #VolleyWrocław I 0:2 (10:25, 13:25)

Młodziczki III również rozgrywały turniej na własnym terenie. One także bez problemu pokonały rywalki z Wałbrzycha i Wrocławia bez straty nawet seta. W grupie O plasują się na trzecim miejscu, ale rozegrały dopiero pierwszy turniej w półfinałowej rundzie.

#VolleyWrocław III – KS AZS AWF I SMS Junior Wrocław 2:0 (25:17, 25:16)
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - #VolleyWrocław III 0:2 (19:25, 10:25)